بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده darman-takmili

بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده

بیمه کارآفرین افتخار دارد در راستای گسترش و اطلاع رسانی در خصوص بیمه های درمان تکمیلی مطالبی را به استحضار هموطنان عزیز برساند.

09128188872

الف) طرح پوشش بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده

با توجه به رشد جمعیت وافزایش بی رویه هزینه های درمان در کشور و عدم پوشش درمانی برای افرادی که در مشاغل آزاد و غیر دولتی فعالیت داشته و بزرگترین دغدغه آنها دارا بودن بیمه درمان می باشد ، بیمه کارآفرین این مژده را می دهد که از این پس تمامی افراد در گروههای سنی مختلف می توانند جهت تهیه و صدور این بیمه نامه ها برای خود واعضای خانواده اقدام نمایند.

مزایای بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده  :

1- سقف تعهدات مکفی در آیتم های پاراکلینیکی ها، بستری و بیمارستانی، آزمایشگاهی و فیزیوتراپی به ویژه در سقف تعهدات 5 و 6 و 9 یا VIP  که در جدول قابل مشاهده می باشد.

2- حق بیمه بسیار مناسب مطابق با سقف تعهدات انتخابی توسط بیمه شدگان که با فرانشیز 30% و10% قابل صدور می باشد.

3- عدم انجام هرگونه چکاب و آزمایشات ابتدایی که در شرکتهای دیگر انجام دهنده بیمه تکمیلی خانواده مانند کمک رسان (بیمه sos) از افراد گرفته خواهد شد اما در بیمه کارآفرین صورت نمی پذیرد و فرد فقط با پرکردن فرم سلامت روال صدور را طی خواهد کرد.

4- تسریع در روند ثبت نام و صدور که نهایتا 7 روز کاری زمان خواهد برد.

5- عدم دوره انتظار برای آیتمهای پاراکلینیکی، آزمایشگاهی و فیزیوتراپی حتی اگر مربوط به دوران بارداری باشد.

6- دوره انتظار 9 ماه برای زایمان و سزارین که در واقع از دیگر شرکتهای انجام دهنده این پوشش مانند کمک رسان (بیمه sos) که یک سال کامل می باشد کمتر بوده و در طول این مدت افراد برخلاف کمک رسان از آیتم های آزمایشگاهی و پاراکلینیکی و غربالگری نیز می توانند بهره مند شوند.

7- امکان استفاده از مراکز درمانی طرف قرارداد بصورت انلاین از 6 ماه بعد از تاریخ شروع که بصورت اتوماتیک در بیمه های صادر شده لحاظ خواهد شد ، در واقع افراد بعد از گذشت 6 ماه از صدور بیمه در مراکز درمانی طرف قرارداد فقط فرانشیز ( سهم پرداختی توسط بیمه شده ) طرح مربوط و انتخابی را پرداخت و از آن مرکز ترخیص خواهند شد.

8- امکان استفاده از مراکز غیر طرف قرارداد با ارائه مدارک پزشکی به واحد خسارت یا نمایندگان محترم و دریافت خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن ( اعمال جراحی و بستری تا 30 روز کاری ، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی و فیزیوتراپی تا 15 روز کاری) در صورت ارائه  کامل مدارک پزشکی که مستقیما به شماره حساب و شباء بیمه شدگان گرامی واریز خواهد شد.

9- امکان پرداخت حق بیمه به صورت نقد با 15% تخفبف و اقساط 4 ماهه بدون دریافت چک که از طریق ارسال پیامک و پرداخت آنلاین صورت می پذیرد.

10- عدم نیاز به هرگونه بیمه گر پایه اعم از تامین اجتماعی و خدمات درمانی که در بیمه های تکمیلی درمانی گروهی در زمره پیش نیازهای ابتدایی آن می باشد.

جهت تکمیل فرم زیر (بیمه درمان تکمیلی انفرادی و خانواده) با مشاور به شماره 09128188872 تماس گرفته شود

بیمه درمان تکمیلی انفرادی - بیمه درمان تکمیلی خانواده - بیمه کارآفرین

فرم بیمه درمان - بیمه درمان انفرادی - بیمه درمان خانواده

فرم بیمه درمان تکمیلی انفرادی - فرم پیشنهاد بیمه درمان تکمیلی خانواده - بیمه کارآفرین

دانلود فرم پیشنهاد بیمه درمان تکمیلی خانواده


ب) طرح پوشش بیمه درمان تکمیلی ( گروهی کمتر از 50 نفر)

نظر به رشد کسب و کارها و شرکتهای تولیدی و خدماتی جزء و کوچک و تخصصی تر شدن فضای اشتغال در کشور و نیاز روز افزون کارکنان و پرسنل بخشهای نامبرده به بیمه تکمیل درمانی ، بیمه کارآفرین مفتخر است برای اولین بار در سطح کشور اقدام به صدور بیمه نامه مذکور برای مجموعه های ذکر شده در غالب تعداد نفرات زیر 50 نفر نماید.

مزایای بیمه درمان تکمیلی گروهی  (کمتر از 50 نفر) :

1- سقف تعهدات مکفی در آیتم های پاراکلینیکی ها ، بستری و بیمارستانی ، آزمایشگاهی و فیزیوتراپی به ویژه در سقف تعهدات 5 و 6 و 9 یا VIP  که در جدول قابل مشاهده می باشد.

2- حق بیمه بسیار مناسب مطابق با سقف تعهدات انتخابی توسط بیمه شدگان که با فرانشیز 30% و10% قابل صدور می باشد.

3- عدم دوره انتظار برای آیتمهای پاراکلینیکی، آزمایشگاهی و فیزیوتراپی حتی اگر مربوط به دوران بارداری باشد.

4- دوره انتظار 9 ماه برای زایمان و سزارین و تحت پوشش قرار داشتن آیتم های آزمایشگاه و غربالگری و پاراکلینیکی مربوط به آن در طول مدت و از ابتدای قرارداد برای تمامی بیمه شدگان قابل استفاده می باشد.

5- امکان استفاده از مراکز طرف قرارداد بصورت آنلاین و اخذ معرفی نامه بصورت شبانه روزی و در تمام طول سال و ایام تعطیل برای بیمه شدگان مقدور می باشد.

6- امکان استفاده از مراکز غیر طرف قرارداد با ارائه مدارک پزشکی به واحد خسارت یا نمایندگان محترم و دریافت خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن ( اعمال جراحی و بستری تا 30 روز کاری، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی و فیزیوتراپی تا 15 روز کاری) در صورت ارائه  کامل مدارک پزشکی که مستقیما به شماره حساب و شباء بیمه شدگان گرامی واریز خواهد شد.

7- امکان پرداخت حق بیمه بصورت نقد با 10% تخفیف و اقساط 6 ماهه برای تمامی ادارات ، سازمانها و نهادهای مربوط مقدور می باشد.

جهت تکمیل فرم زیر (بیمه درمان تکمیلی گروهی کمتر از 50 نفر) با مشاور به شماره 09128188872 تماس گرفته شود

بیمه درمان تکمیلی گروهی کمتر از 50 نفر - بیمه درمان گروهی کارآفرین - بیمه کارآفرین


ج) طرح پوشش بیمه درمان تکمیلی ( گروهی بیشتر از 50 نفر)

این نوع بیمه نامه تکمیل درمانی از گذشته تا به امروز توسط اکثریت شرکتهای بیمه قابل انجام و صدور بوده و هست ، لیکن بیمه کارآفرین در خصوص ارائه این طرح آمادگی خود را برای اخذ قرارداد با ادارات، سازمانها، ارگانها و نهادهایی که قصد تهیه پوشش فوق را دارند اعلام می نماید.

مزایای بیمه درمان تکمیلی گروهی ( بیشتر از 50 نفر) :

1- دریافت استعلام قیمت از طریق 2 روش ذیل :

1-1 ارائه سقف تعهدات توسط شرکتها و سازمانهای طالب بیمه نامه درمان و دریافت استعلام قیمت که توسط بیمه کارآفرین تقدیم خواهد شد.

1-2 ارائه سقف تعهدات توسط بیمه کارآفرین مطابق با بودجه در نظر گرفته شده مجموعه هایی که قصد تهیه بیمه نامه مذکور را دارند.

2- حق بیمه بسیار مناسب مطابق با سقف تعهدات مورد نظر که توسط بیمه کارآفرین اعلام می شود.

3- امکان انتخاب طرحها و سقف تعهدات با فرانشیز ( سهم پرداختی توسط بیمه شده) 10% و 20% و 30% که به دلخواه شرکتها و ادارات و سازمانها خواهد بود.

4- دوره انتظار 9 ماهه زایمان برای گروههای 50 تا 500 نفر و 6 ماهه برای گروههای 500 تا 1000 نفر و عدم وجود دوره انتظار برای گروههای بیش از1000 نفر که مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

5- امکان استفاده از مراکز طرف قرارداد بصورت آنلاین و اخذ معرفی نامه بصورت شبانه روزی و در تمام طول سال و ایام تعطیل برای بیمه شدگان مقدور می باشد.

6- امکان استفاده از مراکز غیر طرف قرارداد با ارائه مدارک پزشکی به واحد خسارت یا نمایندگان محترم و دریافت خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن ( اعمال جراحی و بستری تا 30 روز کاری ، پاراکلینیکی و آزمایشگاهی و فیزیوتراپی تا 15 روز کاری) در صورت ارائه  کامل مدارک پزشکی که مستقیما به شماره حساب و شباء بیمه شدگان گرامی واریز خواهد شد.

7-امکان پرداخت حق بیمه بصورت نقد و اقساط طویل المدت برای تمامی ادارات و ... مقدور می باشد.

جهت تکمیل فرم زیر (بیمه درمان تکمیلی گروهی بیشتر از 50 نفر) با مشاور به شماره 09128188872 تماس گرفته شود

فرم پیشنهاد بیمه درمان تکمیلی گروهی بیشتر از 50 نفر