بیمه عمر امید کارآفرین

بیمه عمر امید کارآفرین bime-omr-omid

بیمه عمر امید کارآفرین

معرفی بیمه عمر امید کارآفرین

بیمه عمر امید یا بیمه اندوخته ‏دار امید در سه حوزه از ریسک های فوت، امراض خاص و ازکارفتادگی بیمه شده را تا سقف سرمایه 500 میلیون تومان پوشش می دهد که این نوید از رویکردی جدید در تحریک تقاضای بازار دارد و می تواند موثرتر از قبل، نهاد خانواده و جامعه را حمایت نماید.

بیمه عمر امید

بیمه عمر اندوخته دار امید

بیمه عمر امید کارآفرین
 بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین

به گزارش ریسک نیوز، عباس اسلامی، در آستانه 13 آذر گرامیداشت روز ملی بیمه، محصول جدید بیمه کارآفرین را معرفی کرد.

معاون فنی مدیر عامل در بیمه های زندگی این شرکت اظهار داشت: شرکت بیمه کارآفرین در ابتدای سال جاری برنامه راهبردی خود در بیمه های زندگی را در قالب طرح تحول و با عنوان کارآفرین 1400 تدوین کرد.

وی گفت: در این برنامه راهبردی سه ساله به ترتیب درخصوص مهندسی مجدد محصول و فرآیندها ، توسعه خدمات جدید درحوزه مدیریت ارتباط وخدمات مشتریان و همچنین بازنگری در ساختار و سازمان فروش، راهبرد های مدون تعریف شده است.

اسلامی تصریح کرد: بیمه نامه جدید شرکت بیمه کارآفرین با عنوان بیمه نامه عمراندوخته دار امید طی ماه آتی رونمایی و به بازار عرضه می شود. این بیمه نامه دارای ویژگی های منحصر به فردی است. درطراحی آن سعی شده با تکیه بر مطالعات انجام شده و به کمک شبکه فروش حرفه ای این شرکت، به نیازهای واقعی بازار توجه شود.

معاون فنی بیمه کارآفرین افزود: در این بیمه نامه با تمرکز بیش از گذشته به خطرات ناشی از ابتلا به انواع مختلف بیماری های خاص که ‌امروزه کیان خانواده را با هزینه های سنگین خود تهدید می کنند، توجه ویژه شده است.

وی گفت: پوشش امراض خاص در بیمه عمراندوخته دار امید ضمن اینکه از بدو تولد تا شصت و پنج سال تا دو برابر سرمایه فوت و تا سقف 500 میلیون تومان ارائه می گردد، بسته تکمیلی امراض خاص نیز به این پوشش اضافه شده که تنوع خطرات تحت پوشش را از پنج مورد فعلی در صنعت بیمه به بیست و یک مورد افزایش داده است.

برخی از خطرات تحت پوشش شامل: هپاتیت ب، هپاتیت سی، اچ آی وی/ ایدز، پارکینسون، آلزایمرودمانس، نارسائی حاد کلیوی/دیالیز، ام اس، کما، مننژیت، بیماری‌های نورون‌های حرکتی، نابینائی وناشنوائی کامل می‌باشند.

وی در ادامه افزود: از دیگر ویژگی‌های بیمه عمر امید یا بیمه اندوخته ‏دار امید می توان به نحوه ارائه پوشش ازکارفتادگی اشاره کرد. براساس ظرفیت های آئین نامه 84 شورایعالی بیمه، این پوشش تا چهار برابر سرمایه فوت و تا میزان 500 میلیون تومان از سن چهار سالگی تا هشتاد سالگی با لحاظ برخی شرایط ارائه می گردد.

ویژگی ها و مزایای بیمه عمر امید کارآفرین
ویژگی ها و مزایای بیمه عمر اندوخته دار امید کارآفرین

ویژگی های بیمه عمر امید کارآفرین عبارتند از

  • پوشش امراض خاص در بیمه عمر
  • پوشش از کار افتادگی از سن 4 الی 80 سالگی
  • پوشش ریسک فوت تا سقف 500 میلیون تومان

بیمه عمر امید در سه حوزه از ریسک های فوت، امراض خاص و ازکارفتادگی بیمه شده را تا سقف سرمایه 500 میلیون تومان پوشش می دهد که این نوید از رویکردی جدید در تحریک تقاضای بازار دارد و می تواند موثرتر از قبل، نهاد خانواده و جامعه را حمایت نماید.

معاون فنی بیمه کارآفرین با تاکید بر اینکه صیانت از حقوق بیمه گذاران بیمه های زندگی به اتکای استقرار زیرساخت هایی نظیر فرآیندهای حسابداری کارا و بستری نوین از فناوری اطلاعات ممکن خواهد شد، گفت: خوشبختانه با راه اندازی سایت تخصصی بیمه های زندگی می توان در راستای راهبرد رسوخ در بازار ضمن ایجاد شفافیت بیشتر و حسابدهی برخط، از ارائه خدمات تکمیلی و سایر بیمه نامه های مورد نیاز خانوار به بیمه گذاران فعلی نیز اطمینان حاصل کرد.

اسلامی با تصریح این موضوع که در بیمه های بلندمدت، نقش خدمات پس از صدور و نیز رعایت حقوق مشتریان بسیار اهمیت دارد، اظهار کرد: یکی از ویژگی های منحصر به فرد شرکت بیمه کارآفرین توجه ویژه به بیمه عمر اندوخته دار و پیشگامی در ارائه محصول یونیورسال لایف Universal Life بوده به نحوی که همواره در طی 15 سال گذشته سهم بیمه های زندگی در پرتفوی این شرکت ، تا میزان 50 درصد محقق شده است. دستیابی به این مزیت و کیفیت از ترکیب پرتفو که با استاندارد های جهانی همخوانی دارد، اتفاق نمی افتاد مگر در سایه اتکاء به کارشناسان متخصص و شبکه فروش حرفه ای.

اسلامی در پایان ضمن تشکر خاطرنشان کرد: اطلاعات تکمیلی درخصوص محصول، فرآیندهای جدید و بسته های تشویقی بیمه گذاران، در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهد شد.